O firmie


Firma PROFTOOLS Szpakowski & Nowakowski powstała w roku 2015.

Istotą naszej działalności jest jak najlepsze zaopatrzenie techniczne naszych klientów z segmentu kluczowych gałęzi przemysłu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta , a oferowane przez nas rozwiązania i towary wyróżnia najwyższa jakość. Zadanie to realizuje kreatywny i doświadczony zespół specjalistów.

Klientom proponujemy szeroką gamę usług i towarów technicznych: od rekomendacji i doboru produktów, celem optymalizacji procesów wytwórczych u Klienta, poprzez przeprowadzanie prób technologicznych, po dostawę zamówionego asortymentu wraz z jego montażem , a następnie obsługa posprzedażna. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, innowacyjnemu i odpowiedzialnemu podejściu do realizowanych zadań, stabilnej pozycji finansowej, doskonałej znajomości rynku profesjonalnych narzędzi i rozwiązań technicznych oraz sukcesywnie poszerzanej ofercie produktów i usług, jesteśmy dla Ciebie najlepszym długoterminowym partnerem biznesowym.

Zapraszamy do współpracy! To Ty jesteś dla nas najważniejszy!

OfertaKontakt


PROFTOOLS
ul. Chełmińska 20
86-100 Świecie
NIP:5592043513
REGON:363008575
TEL:52 33 13 584
TEL KOM: 797771574, 797771658
Sklep/wypożyczalnia:
e-mail: sklep@proftools.pl
Księgowość:
e-mail: ksiegowosc@proftools.pl
Zarząd:
Krzysztof Szpakowski
e-mail: k.szpakowski@proftools.pl
 
Andrzej Nowakowski
e-mail: a.nowakowski@proftools.pl
Znajdź nas na:
Mapach Google

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

OK, Rozumiem!